VELDRIJDEN JEUGD op zondag 9 december 2018

Uitslagen veldrit 11 december 2016

 

Jeugd Cat. 1

 
1e: Bente Jochems 11m 01.620
2e: Teun van Beurden + 06.969
3e: Marissa van Putten + 25.622
4e: Damy van den Bogaard + 54.919
5e: Nick Riemeijer + 02m 09.769
6e: Filijn Demuyt op 1 ronde
7e: Zino van Os op 1 ronde
8e: Daan Meijer op 1 ronde
DNF Nynke Jochems

Jeugd Cat. 2

 
1e: Victor Kroesbergen 10m 59.341
2e: Zara Ansems + 02.074
3e: Maureen Abma + 02.366
4e: Amy de Bruijn + 02.562
5e: Kim Lauwerijssen + 07.661
6e: Noï Moes + 17.386
7e: Indy van Velzen + 30.807
8e: Ryan van de Westerlo + 36.916
9e: Robin Vermij + 42.334
10e: Neel Lepelaars + 50.799
11e: Nick Koenis + 01m 04.865
12e: Dewi Riemeijer + 01m 11.216
13e: Bo Klappe + 01m 17.713
14e: Luke Chow + 01m 29.989
15e: Maartje Jacobs + 01m 30.657
16e: Brent van den Nouweland + 01m 46.972
17e: Dries Claes op 1 ronde
18e: Maeryn van den Hoogen op 1 ronde

 

Jeugd Cat. 3

 
1e: Mae Cabaca 14m 04.608
2e: Cas Krebbers + 25.954
3e: Michiel Mouris + 29.230
4e: Boris van der Voort + 29.601
5e: Emma van Haaren + 52.239
6e: Cyriel Hooghwerff + 01m 07.360
7e: Liz Toonen + 01m 21.691
8e: Fenny Coppelmans + 01m 34.732
9e: Dico van Os + 01m 58.592
10e: Gunne van Sinaey + 02m 02.314
11e: Gijs Baselmans + 02m 29.914
12e: Daan van Rooij + 02m 33.193
13e: Jitse Gabriels + 02m 35.193
14e: Quinty van den Boomen + 02m 35.324
15e: Max van den Meijdenberg + 03m 23.002
16e: Lars van de Weijer + 04m 03.529
17e: Maud Adams + 04m 12.228
18e: Lucas Demuyt + 04m 43.279

 

Jeugd Cat. 4
1e: Antoine Quint 18m 06.286
2e: Lauren Molengraaf + 14.502
3e: Niek Suijker + 21.537
4e: Ruud Junior Nagengast + 22.091
5e: Danijel Agricola + 23.645
6e: Danny Turkstra + 26.793
7e: Xaydee Van Sinaye + 37.131
8e: Tsjisse Weening + 38.069
9e: Carmen Ziemerink + 39.030
10e: Zoë van Velzen + 01m 00.830
11e: Liam van Os + 01m 11.321
12e: Thomas van den Eijnden + 01m 14.370
13e: Bjorn van der Drift + 01m 29.214
14e: Lucas Koeling + 01m 41.040
15e: Frederique Verschuur + 01m 55.440
16e: Tayim Kaethoven + 01m 58.843
17e: Floris Demuyt + 02m 16.768
18e: Marthijn Berends + 02m 45.111
19e: Jorn van Beers + 03m 05.584
20e: Loes Nomden + 03m 11.435
21e: Mika van Os + 03m 49.471
22e: Teun Honderdors + 04m 43.610
23e: Niels Hanegraaf + 05m 07.318
24e: Tristan van Bakel op 1 ronde
25e: Niels Hemel op 1 ronde

Jeugd Cat. 5

 
1e: Guus van den Eijnden 20m 18.258
2e: Jelte Jochems + 36.163
3e: Tim v.d. Poel + 01m 15.555
4e: Mika Vijfvinkel + 01m 52.256
5e: Bibi Verzijl + 02m 02.904
6e: Isa Looienga + 02m 21.999
7e: Christiaan van Rees + 02m 29.612
8e: Ryan de Bruijn + 02m 35.164
9e: Indy verwaarst + 03m 07.624
10e: Jony van den Eijnden + 03m 19.461
11e: Dean Verwaarst + 04m 06.828
12e: Lean Booy + 04m 08.359
13e: Carmen van der Veen + 04m 36.630
14e: Nienke Dullemond + 04m 38.510
15e: Dante Broeren op 1 ronde
16e: Jasper Goverde op 1 ronde
17e: Rivkah Kroesbergen op 1 ronde
18e: Sanne van Herk op 1 ronde
19e: Krijn Veldboer op 1 ronde

Jeugd Cat. 6

 
1e: Miguel van Tintelen 20m 51.692
2e: Daan van Lüling + 15.259
3e: Bjorn Koster + 15.837
4e: Ruud van Gestel + 17.064
5e: Elmar Abma + 34.305
6e: Daan van den Eijnden + 47.542
7e: Anne Kiers + 01m 02.323
8e: Juul Nagengast + 01m 21.389
9e: Jari Prins + 01m 26.853
10e: Daan van den Eijnde + 01m 27.241
11e: Jardy van der Burg + 01m 38.735
12e: Karlijn Koops + 01m 44.588
13e: Noa Stolk + 01m 58.962
14e: Jasper Gabriels + 02m 01.077
15e: Noël Rokven + 02m 30.064
16e: Femke Gort + 02m 33.407
17e: Casper Wieggers + 02m 39.225
18e: Isa Nomden + 02m 50.667
19e: Thijs Kortes + 03m 02.936
20e: Roel Vrancken + 03m 05.206
21e: Bente van den Nouweland + 03m 17.825
22e: Britt van der Hulst + 03m 32.244
23e: Jelle Sengers + 04m 07.740
24e: Rosanne van Rees + 04m 19.723
25e: Lars Hemel op 1 ronde

Jeugd Cat. 7

 
1e: Tibor Del Grosso 24m 17.442
2e: Lucas Janssen + 06.043
3e: Matyas Kopecky + 07.868
4e: Jordi van Heijst + 15.024
5e: Bailey Groenendaal + 27.372
6e: Jesse Kramer + 49.051
7e: Mat van Gorp + 01m 39.455
8e: Yanick de Vos + 01m 50.198
9e: Danny van Lierop + 01m 53.378
10e: Job Boontjes + 02m 12.918
11e: Klaas Quak + 02m 30.681
12e: Moreno Tak + 02m 36.028
13e: Youp de Vos + 02m 41.126
14e: Jur van Lierop + 02m 49.893
15e: Sam Kerkvliet + 03m 33.824
16e: Johan Dorussen + 03m 37.173
17e: Jordy van der Ham + 03m 37.452
18e: Bjorn Baudoin + 03m 45.232
19e: Cis Paridaans + 04m 05.065
20e: Noah van Putten + 04m 12.483
21e: Vik Smulders + 04m 26.429
22e: Brett Chow + 04m 31.738
23e: Ids Visscher + 04m 36.494
24e: Mark Bogers + 05m 16.011
25e: Daan Honderdors op 1 ronde
26e: Meine Keuning op 1 ronde
27e: Mellon Hooghwerff op 1 ronde

 

HAPERT AanhangwagensMTD Pure WaterInterfoodVan Hoof landbouw