VELDRIJDEN JEUGD op zondag 9 december 2018

Nieuws

De uitslagen van onze jeugdveldrit  zondag 9 december 2018.

Jeugdveldrit Hapert Jeugveldrit Hapert  
Resultaat van Jeugd Cat. 1 - 2018-12-09 11:00:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Woonplaats Vereniging
1 1 Flore de Groot Zwolle WRV de Peddelaars
2 2 Jules van den Hoogen Eindhoven TWC de Kempen
3 1 Jens Thissen Valkenswaard TWC de Kempen
4 2 Levy Vermunt Standdaarbuiten WV Breda
5 3 Quinty Keijzer Alphen aan den Rijn WV Avanti
6 3 Toby de Bruijn Bergen op Zoom WV Breda
7 4 Rose Vermij GOUDA WTC Woerden
DNS 5 Puck Bunning VUGHT WV Schijndel
DNS 4 Mees Bunning VUGHT WV Schijndel
Jeugdveldrit Hapert Jeugveldrit Hapert  
Resultaat van Jeugd Cat. 2 - 2018-12-09 11:00:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Woonplaats Vereniging
1 1 Beer van Beurden Eindhoven TWC de Kempen
2 1 Mirthe Buurmeijer Hoogeveen WRV de Peddelaars
3 2 Damy van den Bogaard HELMOND RTC Buitenlust
4 3 Nynke Jochems PUTTEN ATB vereniging Oldebroek
5 4 Dido Jalving Klazienaveen WSV Emmen
6 2 Linus La Grand Eindhoven TWC de Kempen
7 3 Thom Berends Westerbork WRV de Peddelaars
8 5 Demi Keijzer Alphen aan den Rijn WV Avanti
9 4 Luuk Meijer Bladel TWC Het Snelle Wiel
10 5 Rune Mannaerts Valkenswaard TWC de Kempen
11 6 Rosalie van Bruggen Ridderkerk Dirty Hill ATB
12 7 Anke Verhoeven ERP RTC Buitenlust
13 6 Abe Bol Cromvoirt Team Brabant 2000
14 7 Reno Van de Westerlo Helmond RTC Buitenlust
DNS 8 Nicole van Sighem Breda WV Breda
DNS 8 Jordy Koenis Berkel en Rodenrijs Westland Wil Vooruit
Jeugdveldrit Hapert Jeugveldrit Hapert  
Resultaat van Jeugd Cat. 3 - 2018-12-09 11:00:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Woonplaats Vereniging
1 1 Kai van Hoof MIERLO RTC Buitenlust
2 2 Delano Heeren Sprundel Willebrord Wil Vooruit
3 3 Teun van Beurden Eindhoven TWC de Kempen
4 4 Rens Kalsbeek Apeldoorn MBC Bar End
5 1 Bente Jochems PUTTEN ATB vereniging Oldebroek
6 5 Mats Moeliker Eindhoven TWC de Kempen
7 2 Jinthe Nijboer Zwolle ATB vereniging Oldebroek
8 3 Marissa van Putten Tiel JvR de Batauwers
9 6 Sam van der Drift Wateringen Westland Wil Vooruit
10 7 Lars Eeftink Valkenswaard TWC de Kempen
11 8 Jason van de Beeten NISTELRODE WV Uden
12 4 Lynn van Leeuwen SINT-MICHIELSGESTEL WV Schijndel
13 9 Daan Meijer Bladel TWC Het Snelle Wiel
14 5 Eefje van Ruijven Poeldijk Westland Wil Vooruit
15 10 Tiemen Van der Meer Uden WV Uden
16 11 Roan Van Boven Milheeze RTC Buitenlust
17 12 Just van Rooij Berghem WV Schijndel
18 6 Hailey Gerrits Helmond RTC Buitenlust
20 13 Filijn Demuyt Boekel WV Schijndel
21 7 Rianne Nieuwenhuis Gieten W.V. Meteoor Assen-Roden
Jeugdveldrit Hapert Jeugveldrit Hapert  
Resultaat van Jeugd Cat. 4 - 2018-12-09 11:00:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Woonplaats Vereniging
1 1 Cas Timmermans Wageningen-Hoog WV Ede
2 2 Noël Goijert 'S-GRAVENZANDE Westland Wil Vooruit
3 3 Jowi Cnossen APELDOORN MBC Bar End
4 4 Thomas Panken Bladel TWC Het Snelle Wiel
5 5 Sam Mullaert Kapelle ZRTC Theo Middelkamp
6 6 Victor Kroesbergen Ede WV de Valleirenners AXA
7 1 Noï Moes GOIRLE TWC Pijnenburg
8 2 Amy de Bruijn Bergen op Zoom WV Breda
9 1 Arthur Janssens Noorderwijk (BEL)  
10 3 Maureen Abma WOLVEGA WV de Driehoek
11 7 Maeryn van den Hoogen EINDHOVEN TWC de Kempen
12 8 Koen Sonnemans Someren RTC Buitenlust
13 9 Thyn Jacobs ETTEN-LEUR WV Breda
14 10 Nick Koenis BERKEL EN RODENRIJS Westland Wil Vooruit
15 11 Ryan van de Westerlo HELMOND RTC Buitenlust
16 4 Selena Bas Nieuw Lekkerland DRC de Mol
17 5 Zara Ansems LAGE ZWALUWE WV Breda
18 6 Meike Frissen Meers W.C.L. Bergklimmers
19 12 Neel Lepelaars Luyksgestel TWC de Kempen
20 13 Teun Hofstede Hengelo RTV Oldenzaalse WCL
21 7 Kim Lauwerijssen RUCPHEN Willebrord Wil Vooruit
22 8 Robin Vermij GOUDA WTC Woerden
23 9 Chloë Gerrits Helmond RTC Buitenlust
DNS 10 Minu Stoffers Apeldoorn MBC Bar End

Jeugdveldrit Hapert Jeugveldrit Hapert  
Resultaat van Jeugd Cat. 5 - 2018-12-09 13:30:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Woonplaats Vereniging
1 1 Michiel Mouris Baambrugge WTC de Amstel
2 2 Boris van der Voort Kwintsheul Westland Wil Vooruit
3 3 Cas Krebbers DEEST WV Schijndel
4 4 Finn Hiemstra BURGUM WRV de Peddelaars
5 1 Mae Cabaca VLAARDINGEN Westland Wil Vooruit
6 5 Daan Hartog Giessenburg GRC Jan van Arckel
7 6 Loran Viets MONTFOORT WTC Woerden
8 7 Lars van Oord HANK WV de Jonge Renner
9 8 Daan van Rooij Berghem WV Schijndel
10 9 Dico van Os BERKEL EN RODENRIJS RRC de Pedaalridders
11 2 Sara Sonnemans SOMEREN RTC Buitenlust
12 3 Puck Langenbarg Ruurlo RTC de Stofwolk
13 10 Maurits Buiter LEIDEN LRTV Swift
14 11 Jitse Gabriels BUDEL TWC de Kempen
15 12 Cyriel Hooghwerff Dordrecht DRC de Mol
16 13 robin van Bruggen Ridderkerk Dirty Hill ATB
17 4 Maud Adams BUDEL TWC de Kempen
18 5 Liz Toonen Boxmeer WV Schijndel
19 14 Lars van de Weijer AARLE-RIXTEL RTC Buitenlust
20 15 Sem Jalving Klazienaveen WSV Emmen
21 16 Gijs Baselmans Bladel TWC Het Snelle Wiel
DNS 17 Thomas Huitema RODEN WRV de Peddelaars
DNS 18 Max de Lincel VOORSCHOTEN LRTV Swift
DNS 6 Fenny Coppelmans Hapert TWC Het Snelle Wiel
DNS 19 Raf de Groot NIEUW VENNEP MBC de Noordbikers
DNS 7 Elise van Sighem Breda WV Breda
Jeugdveldrit Hapert Jeugveldrit Hapert  
Resultaat van Jeugd Cat. 6 - 2018-12-09 13:30:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Woonplaats Vereniging
1 1 Axel van den Broek Ravels  
2 2 Keije Solen ZWOLLE Hanzerenners Zwolle
3 3 Antoine Quint DEIL JvR de Batauwers
4 4 Mads de Roos Appelscha WRV de Peddelaars
5 5 Senna Remijn Wolphaartsdijk ZRTC Theo Middelkamp
6 6 Danijel Agricola TERWISPEL WV de Driehoek
7 7 Ruud Junior Nagengast BEILEN WRV de Peddelaars
8 8 Finn Hoefmans ALPHEN NB WV Breda
9 1 Jette de Groot ZWOLLE WV de Driehoek
10 9 Danny Turkstra BEILEN WRV de Peddelaars
11 10 Sem Hofstede Hengelo RTV Oldenzaalse WCL
12 11 Victor Hugo Brenders DONGEN WV de Jonge Renner
13 12 Jorn van der Made Prinsenbeek WV Breda
14 13 Jitse Wildermans Valkenswaard TWC de Kempen
15 14 Martijn Braspenning Prinsenbeek WV Breda
16 15 Jorn van Beers Moergestel TWC Pijnenburg
17 16 Niels Hanegraaf HEESWIJK-DINTHER WV Schijndel
18 17 Jaro Danklof Rosmalen WV Schijndel
19 18 Sven Van Merriënboer WERNHOUT WV Breda
20 2 Loes Nomden HATTEM Hanzerenners Zwolle
21 3 Frederique Verschuur ROTTERDAM RWC Ahoy
22 19 Mika van Os BERKEL EN RODENRIJS RRC de Pedaalridders
23 20 Luuk van der Drift Wateringen Westland Wil Vooruit
24 4 Maud Tollens Aarle rixtel RTC Buitenlust
25 21 Mendo van Leeuwen SINT-MICHIELSGESTEL WV Schijndel
26 22 Sven Joosten Bakel W.C.L. Bergklimmers
27 23 Tristan van Bakel Helmond RTC Buitenlust
DNS 5 Lauren Molengraaf CAPELLE A/D IJSSEL RWC Ahoy
DNS 24 Tsjisse Weening HARKEMA WRV de Peddelaars
DNS 25 Jente Derksen HAALDEREN WV de Valleirenners AXA
DNS 26 Luca van der Veken ST JAN STEEN Willebrord Wil Vooruit
DNS 6 Lieve van Waarde WOERDEN WTC Woerden
DNS 27 Denley van Wijnbergen Werkendam WV de Jonge Renner
Jeugdveldrit Hapert Jeugveldrit Hapert  
Resultaat van Jeugd Cat. 7 - 2018-12-09 13:30:00 - wedstrijd
Pos PIC Voornaam Achternaam Woonplaats Vereniging
1 1 Jelte Jochems PUTTEN ATB vereniging Oldebroek
2 2 Christiaan van Rees GROOT AMMERS GRC Jan van Arckel
3 3 Guus van den Eijnden GEMERT FCV Talent BMX Team
4 4 Nauk ten Thije Eibergen RTC de Stofwolk
5 5 Brent Nijboer ZWOLLE Hanzerenners Zwolle
6 1 Lennert van Lommel Heis op den Berg  
7 6 Thom van Herwaarden ROSSUM WV Schijndel
8 2 mike Uytterhoeven Itegem  
9 7 Daan Schoofs Hengelo MTB Het Twentse Ros
10 8 Jan Kraus OSS WV Schijndel
11 9 Koen Engberink BILTHOVEN W.V. Eemland
12 10 Tim v.d. Poel PAPENDRECHT Westland Wil Vooruit
13 11 Swen Vonk BERGSCHENHOEK RWC Ahoy
14 12 Ryan de Bruijn BERGEN OP ZOOM WV Breda
15 13 Jelle Schieven zieuwent RTC de Stofwolk
16 14 Igor Ouwerkerk Leiden LRTV Swift
17 15 Sjors Lugthart Den Haag Westland Wil Vooruit
18 16 Floris Verschuur Rotterdam RWC Ahoy
19 17 Krijn Veldboer Mierlo RTC Buitenlust
20 18 Sjoerd van der Linden ZIJTAART WV Schijndel
21 19 Arno Raijmakers Helmond RTC Buitenlust
22 20 Tom van de Water Leiden LRTV Swift
23 21 Siem Kanters ERP WV Schijndel
DNS 22 Mika Vijfvinkel DE LIER  
DNS 23 Ed Uptegrove SINT-MICHIELSGESTEL WV Schijndel
DNS 24 Ramon Setz GELDROP TML Dommelstreek
DNS 25 Sven van der Klaauw LEIDEN LRTV Swift
DNS 26 Quin de Groot NIEUW VENNEP MBC de Noordbikers
DNS 27 Sten ten Brinke ZWOLLE Hanzerenners Zwolle
DNS 28 Matthijs Bink RIJEN WV de Jonge Renner
DNS 29 Patrick Nieuwenhuis GIETEN W.V. Meteoor Assen-Roden
KNWU        
Aangemaakt op 9-12-2018 16:26    


 

 

 

  Bedankt Rondemissen;

  Quinty, Fenny en Bo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Huldigingen van alle categorieën  2016

 

 

 

 

cat. 1

 

 

 

 

 

 

cat. 2

 

 

 

 

 

 

cat. 3

 

 

 

 

cat. 4

 

 

 

 

 

 

cat. 5

 

 

 

 

 

 

 

cat. 6

 

 

 

 

 

 

 

cat. 7

 

 

 

 

 

 

 


 

Dvd van het NK 2015

 

Tijdens het NK Jeugd veldrijden op zaterdag 17 januari in Hapert heeft Theo van den Borne uit Reusel voor de organisatie (Stichting Wielerevenementen Het Snelle Wiel) veel video-opnames gemaakt. 

Deze beelden zijn gemonteerd tot een film van ruim een uur waarin alle categorieën aan bod komen.

Geïnteresseerden kunnen deze film tegen kostprijs voor 3 euro bestellen.

Stuur uw adresgegevens naar theovandenborne@chello.nl  en stort drie euro op rekening  NL50INGB0003980291 t.n.v. TWH van den Borne, Reusel.

Zodra de drie euro ontvangen zijn, wordt de dvd in een luchtkussen envelop verstuurd.


Alle winnaars van het NK 2015


HAPERT AanhangwagensMTD Pure WaterInterfoodVan Hoof landbouw